3 piętro, nr 2, droga Huaqiang, społeczność Shangsha, miasto Chang'an, 523850, miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny
Dom

Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd.

dobra jakość Maszyna do grawerowania laserowego CO2 na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do grawerowania laserowego CO2 na sprzedaż
10 razy szybciej niż poprzednia maszyna!

—— Kazachstan Klient

Im Online Czat teraz

Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd. Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd. Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd. Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd. Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd. Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd. Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd. Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd.
Workshop1 Workshop2 Workshop3 Reception Desk Sales office Workshop4 Factory Profile workshop

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Na calym swiecie
marki : LEADBOOM
Ilość pracowników : 1~100
Rok założenia : 2010
pc Export : 70% - 80%
W marcu 2010 roku udało się pomyślnie przebadać i rozwinąć pierwszą jednostkę maszyny laserowej z zastrzeżonymi prawami własności intelektualnej do LEADBOOM i wprowadzić ją na rynek w tym samym czasie, aby wykorzystać dotychczasowy rynek high-end; udział w rynku wielokrotnie ustalał nowe rekordowe poziomy i zyskał uznanie klientów oraz dobrą reputację (w tym klienta w 500 największych na świecie), różne rodzaje sprzętu laserowego zawsze były w czołówce rynku. jest zgodne z naszą filozofią biznesową zorientowaną na klienta i siłą zespołu technicznego, aby osiągnąć powyższy sukces.

Wiodący dostawca LEADBOOM w następujący sposób: nawiązaliśmy długofalowe partnerstwo strategiczne z międzynarodowymi profesjonalnymi instytucjami badań laserowych i znanymi przemysłowymi przedsiębiorstwami (takimi jak: USA SYNRAD, COHERENT, II-VI, Japonia MITSUBISHI, KEYENCE, Niemcy Rofin, IPG, SCANLAB, UK SPI ... itd.), Co stanowi doskonałą gwarancję dla naszych maszyn jako głównego źródła.

Naszymi głównymi produktami były urządzenie do odizolowywania przewodów z laserem CO2, urządzenie do laserowego odizolowywania przewodów, urządzenie do znakowania laserem CO2, maszyna do znakowania laserowego włókna, urządzenie do znakowania laserem na zielono, maszyna do znakowania laserowego UV, maszyna do cięcia laserem CO2, urządzenie do cięcia laserowego cienkich metali, laserowe spawanie maszynę, maszynę do usuwania farby laserowej, maszynę do obierania laserowego ..... inne maszyny laserowe z serii i kompletny sprzęt do automatyzacji.

Oferujemy nie tylko kompleksowe rozwiązania w zakresie obróbki laserowej dla klientów krajowych i zagranicznych, ale także oferujemy wszelkiego rodzaju urządzenia do automatycznego rozrywania, znakowania, spawania i cięcia przewodów laserowych; Nasza firma ustanowiła system kontroli jakości dźwięku i obsługi posprzedażnej, o wysokiej technologii, wysokiej jakości w standardzie, aby zapewnić użytkownikom końcowym najlepszą i kompletną obsługę techniczną i obsługę techniczną w zakresie przedsprzedaży, sprzedaży, obsługi posprzedażnej.

Różne rodzaje maszyn laserowych są szeroko stosowane w przetwarzaniu kabli, słuchawkach, kablach wysokiej częstotliwości, elektronice, układach scalonych, ceramice, przemysłowych urządzeniach elektrycznych, urządzeniach elektrycznych, oświetleniu LED, biżuterii, sprzęcie, narzędziach, wyrobach sanitarnych, narzędziach, samochodach i motocyklach części, opakowanie do żywności i napojów, zabawki, prezenty, medycyna i opieka zdrowotna, przetwarzanie rękodzieła, komponenty do komunikacji z telefonami komórkowymi i inne branże.

Nasze maszyny laserowe zostały z powodzeniem sprzedane w Ameryce, Europie, Azji Południowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce Południowej i innych regionach, a także otrzymały pozytywne opinie i pochwały od wielu lat; Ekspozycja zagraniczna, demonstracja, działalność międzynarodowa, wsparcie techniczne i udział mają stać się częścią strategii wychodzenia z LEADBOOM.

Nasza firma opiera się na specyficznych potrzebach branży i jest ukierunkowana; najpierw klient, dążenie do perfekcji; zorientowana na technologię, przemyślana usługa; reputacja pierwsza, jakość najlepsza. Nasze zalety nie mogą być już wyjaśnione przez związany z nimi sprzęt laserowy, zapewniamy kompletne rozwiązania, przemysłowy 4.0 jest naszym ruchomym kierunkiem, sukces klientów jest naszym sukcesem.

Pracujmy razem i twórz wspaniałe osiągnięcia!

Szczegóły kontaktu
Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Eleven Yi

Tel: 86-769-85357951

Faks: 86-769-85848636

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)